توضیحات کامل محصول فوق در جدول زیر شرح داده شده و همچنین ویدئویی از عملکرد و اجرای نرم افزار تهیه شده که انتهای صفحه قابل مشاهده است.

بهبود کارایی فرایندها 

در فرایند اجرای برنامه ها کوچک و بزرگ، مخصوصاً پردازش بر روی کلان داده ها (big data)، کارایی یا پرفرمنس (Performance) پردازش ها بسیار مهم است. در واقع سرعت و دقت اجرای پردازش ها به بهترین نحو ممکن نقش اساسی دارد. 

بهبود کارایی پردازش ها را می توان از دو جنبه سرعت و دقت بررسی کرد اما در این بخش تمرکز بیشتر ما در زمینه سرعت اجرای فرایندهاست که تلاش می کنیم با تحلیل دقیق فرآیندهای شما، راه کارهای تکنیکی و فنی مناسب ارائه دهیم.

تحلیل فرایند سیستم و ارائه راهکار مناسب:

1- طراحی و پیاده سازی راهکار پیشنهادی برای بهبود کارایی پردازش ها با ایجاد تغییرات در کدهای موجود یا نوشتن کد جدید می باشد.

2- ارائه راهکار مناسب به روش مشاوره نیز ممکن است

در روش اول دریافت کامل حق الزحمت منوط به بهبود سرعت فرایند طبق برآورد قبلی می باشد.

بهبود فرایندها به کمک تکنیک های سخت افزاری یا نرم افزاری صورت می گیرد که گاهی نیازمند تغییرات اساسی در الگوریتمها یا کل پردازش می باشد و گاهی با تغییرات جزئی امکان پذیر است.  

انتظار نامعقول از بهبود کارایی پردازش ها قابل قبول نیست، در بعضی سیستمها با توجه به ماهیت فرایند امکان بهبود وجود ندارد.

در سیستم های گرافیکی و پردازش تصویری با تغییر پردازش ها به منظور اجرا بر روی کارت گرافیکی امکان بهبود وجود دارد که مستلزم فراهم کردن کارت گرافیکی یا GPU هستید.

امکان ارسال این صفحه به دوستان خود در شبکه های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on google

قیمت نرم افزار

نیازمندیهای کامل خود را برای ما ارسال کنید
؟ استعلام بگیرید
  • آیا کد برنامه را می خواهید؟                              
  • چه تعداد لایسنس می خواهید؟                        
  • پلاتفورم مورد نیاز برای اجرای برنامه؟                
  • مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز؟
قیمت مناسب
× Send me message in WhatsApp