توضیحات کامل محصول فوق در جدول زیر شرح داده شده و همچنین ویدئویی از عملکرد و اجرای نرم افزار تهیه شده که انتهای صفحه قابل مشاهده است.

معرفی انستیتوی ملی استاندارد و فناوری NIST

فرمت داده استاندارد ANSI/NIST-ITL ، قالب استاندارد ذخیره و تبادل داده های از نوع اثرانگشت، چهره و سایر مشخصه های بیوتریکی و تصویری می باشد که توسط موسسه NIST – National Standard of Standard and Technology از آمریکا طراحی شده است. این فرمت داده در سیستم های تشخیص اثر انگشت و چهره AFIS  برای تبادل در فضای بین المللی کاربرد دارند و اکثر سیستم های بیومتریکی قابلیت کار با این فرمت داده را دارند.

فرمت داده ANSI/NIST-ITL

اطلاعات متنی مشخصه های بیومتریکی و  همچنین تصاویر آنها در فرمت فشرده wsq در قالب یک فایل باینری با فرمت NIST ذخیره می شود. 

ویرایشگر NIST

این نرم افزار قابلیت ایجاد و خواندن و ویرایش داده های با فرمت NIST یا همان (ANSI/NIST) را داراست و همچنین می توان از آن برای استفاده در سیستم های بیومتریک بکار برد.

ویرایشگر NIST امکان خواندن همه مولفه ها یا مشخصه های بیومتریکی را که در این قالب استاندارد ذخیره شده را دارد و می تواند آنها را به همراه تصاویر موجود به صورت ساختیافته نمایش دهد. همچنین این امکان وجود دارد که داده ها را با توجه خواسته شما به فرمت های دیگر در بانک های اطلاعاتی تبدیل کرد. چراکه این داده ها در فرمت باینری قابلیت جستجو یا تحلیل را ندارند.

امکان سفارشی سازی انواع داده تصویری بیومتریکی اختصاصی به همراه اطلاعات متنی در فرمت NIST وجود دارد.

امکان ذخیره داده ها با فرمت های تصویری دیگر مانند JPG و BMP و… و همچنین ذخیره مشخصه ها در بانک اطلاعاتی ساختیافته و در نهایت تحلیل داده ها به صورت آماری نیز وجود دارد.

پلتفورم نرم افزاری

نرم افزار تحت جاوا نوشته شده است اما فراهم نمودن زمینه ارتباطی با سایر زبان های برنامه نویسی نیز وجود دارد.

سرعت پردازش داده یا ایجاد یک فایل با ویرایشگر NIST کمتر از یک ثانیه می باشد که البته وابسته به میزان و حجم و تعداد داده های تصویری می باشد. امکان استفاده از محصول بهبود کارایی پردازش ها با این نرم افزار وجود دارد که کلان داده ها را در کمترین زمان ممکن پردازش کرد.

برای ذخیره داده ها با حجم کمتر نیز می توان با کاهش کیفیت داده های تصویری در فرمت wsq، حجم داده ها را کمتر کرد.

امکان ارسال این صفحه به دوستان خود در شبکه های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on google

قیمت نرم افزار

نیازمندیهای کامل خود را برای ما ارسال کنید
؟ استعلام بگیرید
  • آیا کد برنامه را می خواهید؟                              
  • چه تعداد لایسنس می خواهید؟                        
  • پلاتفورم مورد نیاز برای اجرای برنامه؟                
  • مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز؟
قیمت مناسب
× Send me message in WhatsApp