نرم افزار کاهش حجم تصاویر
نرم افزار کاهش حجم تصاویر

توضیحات کامل محصول فوق در جدول زیر شرح داده شده و همچنین ویدئویی از عملکرد و اجرای نرم افزار تهیه شده که انتهای صفحه قابل مشاهده است.

کاهش حجم تصاویر

در اکثر فرمتهای تصویری رابطه مستقیم بین حجم و کیفیت تصاویر وجود دارد که هرچه کیفیت تصاویر بیشتر باشد حجم آنها نیز بیشتر خواهد بود. یکی از مشکلات سیستمهای بیگ دیتا و ابری امروزی حجم تصاویر است. چالش اصلی بر روی سازش بین دو پارامتر(کیفیت و حجم) است.

حجم بالای عکس موجب مشکلاتی از قبیل کاهش سرعت پردازش ها، افزایش ترافیک شبکه، بالا رفتن هزینه سخت افزاری برای ذخیره تصاویر را به دنبال دارد.

 

عملکرد نرم افزار کاهش حجم تصاویر

فشرده سازی تصاویر با انتخاب کیفیت مناسب که از لحاظ بصری قاب قبول باشد و یا تبدیل تصویر به فرمت هایی که فضای کمتری را اشغال کند امری ضروری در سیستم های امروزی است که داده های تصویری روز به روز در حال افزایش حجم و تعداد می باشند. 

افزایش حجم عکس ها به دلیل توسعه دوربین های تلفن های همراه یکی از عوامل این مشکلات است که لزوماً چشم ما قادر به دیدن همه پیکسل های این عکس ها نمی باشد و در نتیجه دلیلی ندارد که عکس را با همان کیفیت و حجم ذخیره کرد.

اگر توجه کرده باشید در شبکه های اجتماعی مانند واتساپ و تلگرام هنگام ارسال تصاویر، معمولاً کیفیت آنها را از قبل کم می کنند و سپس ارسال می کنند.

ما می توانیم در زمینه کیفیت تصاویر و رزولوشن آنها با فرمت های مختلف مانند jpg, bmp, wsq, png و … به شما کمک کنیم که مناسب ترین پارامترها را برای ذخیره و بازیابی و پردازش آنها استفاده کنید.

همچنین  امکان استفاده از محصول بهبود کارایی پردازش ها با این نرم افزار وجود دارد که کلان داده ها را در کمترین زمان ممکن پردازش کرد.

امکان ارسال این صفحه به دوستان خود در شبکه های اجتماعی
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on google

قیمت نرم افزار

نیازمندیهای کامل خود را برای ما ارسال کنید
؟ استعلام بگیرید
  • آیا کد برنامه را می خواهید؟                              
  • چه تعداد لایسنس می خواهید؟                        
  • پلاتفورم مورد نیاز برای اجرای برنامه؟                
  • مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز؟
قیمت مناسب
× Send me message in WhatsApp